Menu

BRA Day 2018 już w piątek

Breast Reconstruction Awareness Day - logo

Szpital Kopernika w Łodzi zaprasza w piątek (19 października 2018) na BRA Day zwany w Polsce Dniem Informacji o Rekonstrukcjach Piersi.

Breast Reconstruction Awareness Day (BRA Day) jest ideą ogólnoświatową, mającą na celu edukację i promowanie zabiegów rekonstrukcji piersi po mastektomii. Kluczowym punktem obchodów BRA Day w Polsce są Gale BRA-vissime!, organizowane przez Szpital im. Kopernika w Łodzi, Akademię Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi oraz Fundację Pełną Piersią na Rzecz Rozwoju Rekonstrukcji Piersi.

W tym roku obchody BRA Day rozpoczynamy śniadaniem BRA Day, które zaczyna się o godzinie 10.00 w bibliotece ASP (parter Centrum Nauki i Sztuki) przy ul. Wojska Polskiego 121.

Będzie to edukacyjne spotkanie z kobietami w formie pysznego i zdrowego śniadania. Rozmowy o sile kobiecości, marzeniach, walce z chorobą, sztuce odnalezienia spokoju i szczęścia, mądrym odżywianiu się oraz zdrowym i harmonijnym życiu. Dyskusja o profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych piersi oraz komforcie życia podczas i po leczeniu.

Wieczorem, o godz. 20:00, jak co roku, organizatorzy zapraszają na wieczorną Galę BRA Day do auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych przy ulicy Wojska Polskiego 121.

Bohaterkami gali są Pacjentki, które wygrały walkę z chorobą (bądź wciąż walczą), a ich energia i urok najlepiej świadczą o tym, że rak i mastektomia nie oznaczają utraty kobiecości. Gala to za każdym razem edukacyjne wydarzenie artystyczne, łączące ze sobą świat medycyny ze sztuką, modą, filmem, fotografią i muzyką.


Źródło:

  1. Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
» więcej aktualności medycznych

Obserwuj Onkonet na Facebooku

Preparat Nutridrink do leczenia żywieniowego firmy Nutricia

preparat do leczenia żywieniowego Nutridrink firmy Nutricia