onkonet.pl » nowości » aktualności medyczne
main banner
reklama RadioON
Sposób wyszukiwania w Onkonet.pl jest identyczny
jak dla wyszukiwarki Google

Konferencja naukowa "Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi"

konferencja - Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w II edycji Konferencji naukowej połączonej z Warsztatami praktycznymi "Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi", która odbędzie się w dniach 26-28 kwietnia 2017 r. w Krakowie.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersyteckie Centrum Leczenia Chorób Piersi Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, I Katedra Chirurgii Ogólnej UJ CM oraz Katedra Ginekologii i Położnictwa UJ CM.

Wydarzenie podzielone zostało na trzy części tematyczne.

W trakcie pierwszych dwóch dni (26-27.04) przewidziano realizację warsztatów praktycznych, podczas których przedstawione zostaną:
- zagadnienia związane z diagnostyką małoinwazyjną chorób piersi;
- techniki biopsyjne w teorii i praktyce (z udziałem pacjentów i fantomów);
- operacje demonstracyjne z zakresu chirurgii onkoplastycznej i rekonstrukcyjnej piersi.

Operatorami w trakcie części warsztatowej będą specjaliści w zakresie diagnostyki i leczenia kobiet z rakiem piersi z kraju i zagranicy. Udział w części warsztatowej wydarzenia jest odpłatny.

W ostatnim, trzecim (28.04) dniu warsztatów odbędzie się konferencja pt. "Wybrane współczesne aspekty chirurgicznego leczenia raka piersi. Do wygłoszenia wykładów i moderowania panelu dyskusyjnego zaproszeni zostali eksperci w zakresie diagnostyki i leczenia kobiet z rakiem piersi z całego kraju. Udział w konferencji (3 dzień, 28.04.2017) jest bezpłatny.

Szczegółowy progam konferencji i warsztatów oraz rejestracja: Chirurgia onkoplastyczna i rekonstrukcyjna u kobiet z rakiem piersi
» więcej aktualności medycznych