Menu

Rak kolczystkomórkowy skóry 2020 - webinar

13.11.2020

Rak kolczystkomórkowy skóry 2020 - baner

Jak wygląda nowoczesna diagnostyka raka kolczystokomórkowego skóry? Jak przebiega optymalizacja ścieżki leczenia pacjenta z miejscowo zaawansowanym i uogólnionym rakiem kolczystokomórkowym skóry? Jak przebiega kwalifikacja do zabiegu operacyjnego przy dużym ryzyku oszpecenia chorego i/lub utraty funkcji narządu?

Na te i inne pytania odpowiedzi udzielą wybitni eksperci prowadzący webinar „Rak kolczystkomórkowy skóry” , którego organizatorem jest PZWL Wydawnictwo Lekarskie. Spotkanie on-line odbędzie się 19 listopada, a udział w nim jest bezpłatny.

Webinar ma na celu uporządkowanie wiedzy i przedstawienie możliwości terapeutycznych w kontekście nowych terapii w leczeniu nowotworów skóry. Webinar będzie prowadzony przez: prof. dr hab. n. med. Witolda Owczarka, prof. dr hab. n. med. Andrzeja Kaweckiego, prof. dr hab. n. med. Piotra Rutkowskiego oraz prof. dr hab. n. med. Dariusza Nejca.

Termin: 19 listopada 2020

Informacje na temat konferencji i rejestracja


Źródło:

  1. Wydawnictwo Lekarskie PZWL
» więcej aktualności medycznych

Obserwuj Onkonet na Facebooku

NU-MED Onkologia

reklama Grupa NU-MED

Grupa NU-MED to wyspecjalizowane placówki, w których diagnozujemy i leczymy pacjentów z chorobami nowotworowymi. Leczenie odbywa się w ramach kontraktu z NFZ. Zobacz więcej informacji.

Onkodiag – medycyna spersonalizowana w onkologii

reklama Onkodiag

Badania oparte na wnikliwej analizie tkanek pochodzących z nowotworu oraz krążących we krwi komórek nowotworowych:

  • Trublood – nieinwazyjna biopsja z analizą pod kątem diagnozy, rokowań i teranostyki
  • Celldx – głęboka analiza genomiczna nowotworu – badanie skuteczności terapii
  • Exacta – pełna analiza nowotworu uwzględniająca genomikę, immunohistochemię, immunocytochemię i chemowrażliwość żywych komórek. Badanie zaprojektuje najbardziej skuteczne leczenie
  • Chemoscale – badanie chemowrażliwości leków cytostatycznych
  • Cancertrack – monitorowanie efektów leczenia na podstawie cell-free DNA