Menu

Pacjent w badaniach klinicznych - film Agencji Badań Klinicznych

05.01.2022

kadr z filmu Agencji Badań Klinicznych „Pacjent w badaniach klinicznych”

Mając na uwadze troskę o komunikację z Pacjentami i ciągłe podnoszenie świadomości na temat badań klinicznych w społeczeństwie, Agencja Badań Medycznych zrealizowała film promujący serwis Pacjent w Badaniach Klinicznych. Głównymi adresatami spotu są obecni lub przyszli Pacjenci – potencjalni uczestnicy badań klinicznych oraz pracownicy służby zdrowia mający z nimi bezpośredni kontakt.

Jego powstanie było możliwe dzięki owocnej współpracy z doświadczonymi Partnerami serwisu, którzy znają potrzeby najważniejszych beneficjentów systemu opieki zdrowotnej i na bieżąco dzielą się swoimi kompetencjami i aktualnymi spostrzeżeniami. Forma materiału umożliwia efektywne dotarcie do grupy docelowej, a planowane rozpowszechnienie m.in. w mediach społecznościowych oraz publikacje podczas seminariów i konferencji zapewnią odpowiednie zasięgi.

Promocja serwisu wynika z potrzeby krzewienia wiedzy na temat badań klinicznych wśród pacjentów i ich rodzin. Sam serwis jest projektem o charakterze edukacyjnym, którego celem jest dostarczenie w przystępny dla odbiorcy sposób sprawdzonych, rzetelnych informacji oraz obalanie popularnych mitów na temat badań klinicznych.

Pacjent w badaniach klinicznych - serwis informacyjny Agencji Badań Klinicznych

Pacjent w badaniach klinicznych - link do filmu na Youtube


Źródło:

  1. Agencja Badań Klinicznych
» więcej aktualności medycznych