Menu

Piękna na Wiosnę - akcja skierowana do pacjentek onkologicznych

baner akcji Piękna na wiosnę

Zbliża się wiosna, czas odnaleźć swoje piękno wewnętrzne i zewnętrzne! Fundacja Znajdź Pomoc wraz z partnerami i salonami kosmetycznymi wrażliwymi społecznie organizuje wiosenną akcję dla pacjentek onkologicznych w całej Polsce. Wydarzenie ma na celu wsparcie pacjentek w dbaniu o swoje dobre samopoczucie, wygląd i poczucie kobiecości, co jest ogromnym wyzwaniem w obliczu codziennych zmagań z chorobą nowotworową.

W ramach wydarzenia pacjentki z całej Polski będą mogły skorzystać z darmowych zabiegów kosmetycznych dostosowanych do potrzeb osób zmagających się z nowotworem. Co więcej, Fundacja Znajdź Pomoc wraz z partnerami pragnie przekazać pacjentkom specjalistyczną wiedzę na temat dbania o siebie na co dzień podczas warsztatów z zakresu kosmetologii, trychologii, pielęgnacji skóry, coachingu oraz wizażu.

Warsztaty odbędą się w centrum Warszawy 23 marca w godzinach od 10 do 13. Szczegółowy plan warsztatów oraz informacje o zapisach na warsztaty i darmowe zabiegi będą dostępne na stronie wydarzenia Piękna na Wiosnę.


Źródło:

  1. Fundacja Znajdź Pomoc
» więcej aktualności medycznych