Menu

Warsztaty dla osób z diagnozą nowotworową oraz ich bliskich

Warsztaty dla osób z diagnozą nowotworową - baner wydarzenia

Fundacja „Gdyński Most Nadziei” w ramach Akademii Walki z Rakiem zaprasza osoby z diagnozą nowotworową oraz ich najbliższych na spotkania podczas, których dowiemy się jak wsparcie psychologiczne pomaga w budowaniu lepszej jakości życia.

Zapraszamy na comiesięczne, trzygodzinne spotkania, które poprowadzi mgr Michalina Frankowska, psycholog, psychoonkolog:

  • 4 lutego / 16:00 – 19:00 Oswój swój lęk – dowiedz się jak radzić sobie z lękiem
  • 2 marca / 16:00 – 19:00 Jak przyjmować pomoc, skutecznie wspierać i mądrze towarzyszyć – naucz się wyrażać swoje potrzeby i popraw komunikację z bliskimi.
  • 6 kwietnia / 16:00 – 19:00 Co sądzisz o raku? - sprawdź, czy Twoje przekonania wspomagają Twój proces zdrowienia i rehabilitacji; zbuduj nowe, zdrowe nawyki myślowe.
  • 11 maja / 16:00 – 19:00 Daj sobie spokój, czyli wykorzystanie technik relaksacji w radzeniu sobie ze stresem – poznaj techniki relaksacji, które przyniosą Ci spokój i rozluźnienie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 4 lutego o godzinie 16:00, w siedzibie Fundacji „Gdyński Most Nadziei” przy ul. Władysława IV 51, Gdynia. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem telefonu: 58 661 94 56 lub mailowo: fundacja@mostnadziei.pl oraz na stronie www.mostnadziei.pl

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy!


Źródło:

  1. Fundacja „Gdyński Most Nadziei”
» więcej aktualności medycznych