Menu

Nagrody Rynku Zdrowia przyznane. Wśród laureatów dyrektor naczelny UCK

25.10.2021

Nagroda Rynku Zdrowia dla dyrektora naczelnego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego - Jakuba Kraszewskiego

Foto. Sylwia Mierzewska, UCK

Już po raz piętnasty redakcja portalu i magazynu Rynek Zdrowia przyznała Portrety Polskiej Medycyny. W ten sposób honorowane są osoby i instytucje, które odniosły znaczące sukcesy w sferach: zarządzania placówkami medycznymi, rozwoju terapii oraz poprawiania stanu zdrowia naszego społeczeństwa.

Podczas tegorocznej gali wśród laureatów, w kategorii Menedżer Rynku Zdrowia (placówki publiczne), znalazł się dyrektor naczelny Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku - Jakub Kraszewski.

- Nie spodziewałem się, że dostanę swój portret za życia. Bardzo za to dziękuję. W tym miejscu powinienem powiedzieć banalną rzecz, że to zasługa całego zespołu, ale tak właśnie jest. To jest zasługa całego zespołu, bo nie da się robić takich przedsięwzięć, jak prowadzenie tak dużego szpitala w pojedynkę. Dlatego dziękuje wszystkim swoim pracownikom - powiedział Jakub Kraszewski w trakcie odbierania nagrody.

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku to jeden z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce. Świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie, oferując pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie. Dzięki współpracy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym ma dostęp do najnowocześniejszych technologii, światowej wiedzy medycznej oraz badań klinicznych.


Źródło:

  1. Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku
» więcej aktualności medycznych